Scréam & FoToN & By | Ens...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scréam & FoToN & By | Ens...!

Genel paylaşım platformu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sabri Kadrodışı

2 posters
YazarMesaj
By | Ens...!
Yeni üye
Yeni üye
By | Ens...!

Sabri Kadrodışı Empty
MesajKonu: Sabri Kadrodışı   Sabri Kadrodışı Icon_minipostedCuma Ocak 25, 2008 11:30 am

Galatasarayımız'da genç futbolcu Sabri'nin teknik direktör Feldkamp tarafından Ankaragücü kadrosuna alınmadığı öğrenildi. Feldkamp'ın, Sabri'yi antrenmanlardaki disiplinsiz hareketleri ve hocalarına saygısız davranışları nedeniyle Ankaragücü maçı kadrosundan çıkardığı öğrenildi. Galatasaray Kulübü Futbol A.Ş. Genel Müdürü Sezgin, AA muhabirinin, Sabri konusundaki gelişmeyle ilgili sorusu üzerine, ''Yollar ayrıldı diye birşey yok. Sabri mukaveleli oyuncumuz. Şu anda kadroda düşünülmüyor'' açıklamasını yaptı. Sarı-kırmızılıların, Sabri'yi kiralık olarak bir takıma vermesi bekleniyor
ultrAslan
buraları öğrendim
buraları öğrendim
ultrAslan

Sabri Kadrodışı Empty
MesajKonu: Geri: Sabri Kadrodışı   Sabri Kadrodışı Icon_minipostedPerş. Ocak 31, 2008 1:08 am

Kadro dışı kalan Sabri'den, yöneticilere yakarış: Hatalarımın farkındayım. Lütfen hocaya söyleyin, beni affetsin...
31.1.2008

‘Zoruma gidiyor’
Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp’ın süresiz kadro dışı bıraktığı Sabri Sarıoğlu, dün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Sarı-Kırmızılı yöneticilerle özel bir görüşme yaptı. Genç futbolcunun idarecilere yakardığı, “Hatalarımın farkındayım. Ama bu muameleyi hak etmedim. Lütfen hocaya söyleyin, beni affetsin. Böylesine zor günlerde takımımı yalnız bırakmak zoruma gidiyor. Arkadaşlarımı uzaktan izlemek istemiyorum” dediği öğrenildi.

Feldkamp çok net
Kalliİ, Sabri ile ilgili olarak basın mensuplarına, “Niye affedeyim ki, bunun için bir neden olmalı” açıklamasını yapmıştı. Başkan Yardımcısı Adnan Polat, yönetici Haldun Üstünel ve Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ise genç futbolcunun gözden çıkarılmadığını ve takıma dönebileceğini bildirmişlerdi. Bu arada Sabri için kulübe herhangi bir resmi teklifin ulaşmadığı, zaten Sarı-Kırmızılı oyuncunun da ayrılmak istemediği ifade edildi.

Sabri Kadrodışı
1 sayfadaki 1 sayfası