Scréam & FoToN & By | Ens...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scréam & FoToN & By | Ens...!

Genel paylaşım platformu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Beşiktaş'a küskünlüğüm var"

YazarMesaj
Scream
Admin
Scream

"Beşiktaş'a küskünlüğüm var" Empty
MesajKonu: "Beşiktaş'a küskünlüğüm var"   "Beşiktaş'a küskünlüğüm var" Icon_minipostedC.tesi Ocak 26, 2008 4:15 am

Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba, "Beşiktaş'a bir küskünlüğüm var, bunu saklayacak değilim. Artık futboldan zevk de almıyorum" dedi.

Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği lokal binasının açılışı için Çanakkale'ye gelen Seba, dernek başkanı Dr. Azem Ülkü ve yöneticilerle bir araya geldi. Seba, burada yaptığı açıklamada, eskiden futbolun bir güzelliğinin bulunduğunu söyledi.

Beşiktaş'a bir küskünlüğünün bulunduğunu, bunu da saklamayacağını belirten Seba, "Artık futboldan zevk de almıyorum. Günümüzde futbolun bir esprisi kalmadı. Herkes birbirine laf atıyor. Eskinin bir güzelliği vardı. İnsan o dönemleri arıyor" diye konuştu.

Eskiden Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarında Şeref Stadı'nda kimsenin kimseye küfür etmediğini, herkesin yan yana oturup, maçları izlediğini, bu sıra küçük de olsa sataşmaların yaşandığını anlatan Seba, şöyle devam etti: "Taraftarlar arada hakeme de gönderme yaparlardı. Artık gazete dahi okumuyorum. Günümüzde futbolun sistemi değişti. Bizim zamanımızda Beşiktaş 'W' sistemiyle oynardı. Fenerbahçe diyagonal Brezilya sistemini tercih ederdi. Şimdi artık sistemler de karıştı. O dönemlerde futbolun şimdiki kadar hareketli olmadığı savunulurdu. (Durarak oynanılıyor) denirdi. Hiç futbol durarak oynanılır mı?"

kaynak: lig tv
http://eaforum.niceboard.net

"Beşiktaş'a küskünlüğüm var"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-