Scréam & FoToN & By | Ens...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scréam & FoToN & By | Ens...!

Genel paylaşım platformu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TSL | G.Saray-A.Gücü

2 posters
YazarMesaj
ultrAslan
buraları öğrendim
buraları öğrendim
ultrAslan

TSL |    G.Saray-A.Gücü Empty
MesajKonu: TSL | G.Saray-A.Gücü   TSL |    G.Saray-A.Gücü Icon_minipostedC.tesi Ocak 26, 2008 4:38 am

TSL |    G.Saray-A.Gücü Ank-gs

Maça Doğru: Ankaragücü-Galatasaray

Turkcell Süper Ligi'in 20. haftasında Galatasaray, Başkentte Ankaragücü ile karşılaşacak. 27 Ocak Pazar günü, saat 19.00'da Ankara 19 Mayıs Stadı'ında yapılacak maç öncesi iki takım hakkındaki son bilgiler, sakat ve cezalı raporu, hava durumu ve istatistikler...

Maç Info
Maç: Turkcell Süper Lig - 20. hafta
Stat: Ankara 19 Mayıs
Tarih: 27 Ocak Pazar / 19.00
Hakemler: Bülent Demirlek
Sakatlar: Tobias Linderoth, Ayhan Akman, Cassio Lincoln, Okan Buruk, Hasan Şaş (Galatasaray)
Cezalı: Barış Özbek (Galatasaray)
Hava Durumu: Maç günü Ankara'da hava parçalı bulutlu ve zaman zaman sis etkili olacak. Gündüz sıcaklığının 0, gece sıcaklığının -9 derece olması bekleniyor.
Canlı Yayın
TV: Lig TV
İnternet: www.galatasaray.org

Galatasaray
Galatasaray ile Ankaragücü, Turkcell Süper Lig'in 20. haftasında, ligde 86. kez rakip olacaklar. Galatasaray, bu karşılaşmaların 53'den galip ayrılırken 13 kez de mağlup oldu. Taraflar 19 maçta eşitliği bozamadı. Sezonun ilk yarısında Ali Sami Yen'de oynanan karşılaşmadan ise Galatasaray, Lincoln'un attığı golle 1-0 galip ayrılmıştı.
Sezonun 20. maçına deplasmanda çıkacak olan Galatasaray bu maçlarda 12 galibiyet aldı, 6 kez berabere kaldı ve 1 kez de mağlup oldu. Galatasaray deplasmanda yaptığı 10 maçta ise 5 galibiyet, 4 beraberlik ve 1 mağlubiyetle 19 puan topladı. Bu maçlarda kalesinde 9 gol gördü rakip kaleye ise 14 gol gönderdi.

Son 5 Maç
23.01.2008 Gençlerbirliği Oftaş 3-0 Galatasaray (Fortis Türkiye Kupası)
20.01.2008 Galatasaray 1-0 Bursaspor (Turkcell Süper Lig)
15.01.2008 Galatasaray 3-0 Sarıyer (Fortis Türkiye Kupası)
12.01.2008 Çaykur Rizespor 2-5 Galatasaray (Turkcell Süper Lig)
09.01.2008 Galatasaray 0-0 Club Brugge (Özel Maç)

Ankaragücü
Turkcell Süper Lig'de oynadığı son üç karşılaşmadan da 1-1 skoru ile ayrılan Ankaragücü puan tablosunda 8. sırada bulunuyor. Ankaragücü Turkcell Süper Lig'de oynadığı 19 karşılaşmada 6 galibiyet alırken 7 kez berabere kaldı, 6 karşılaşmada mağlup oldu ve 25 puan topladı. Başkentin sarı lacivertli takımı bu karşılaşmalarda rakip fileleri 21 kez havalandırırken kendi kalesinde 23 gol gördü. Ankaragücü kendi sahasında ise ligin en başarılı takımlarından biri; oynadığı 10 karşılamada 5 galibiyet aldı 5 kez de eşitliği bozamadı. Bu maçlarda 15 gol atıp 10 gol yedi. Ankaragücü devre arasında Gaziantepspordan forvet oyuncusu Kaba Diawara ve Boluspor'dan sağ kanat oyuncusu Gökhan Emreciksin'i transfer ederken defans oyuncusu Emre Güngör Galatasaray'a transfer oldu.

Kaleciler
Serkan Krıntılı
Zafer Özgültekin
Can Emre Yücel

Defans
Cem Can
İbrahim Said
Habib Mohamed
Sarper Kiskac
Elyasa Süme
İlkem Özkaynak
Hakan Kutlu

Orta saha
İbrahim Ege
Stelian Krita
Murat Duruer
Mert Erdogan
Onur Acar
Murat Erdoğan
Burak Karaduman
Yasin Çelik
Yunus Balaban
Andre Pareira Da Silva
Gökhan Emreciksin

Forvet
Mustafa Özkan
Augustine Ahinful
Jiri Masek
Gustave Bebbe
Jaba
Kaba Diawara
Scream
Admin
Scream

MesajKonu: Geri: TSL | G.Saray-A.Gücü   TSL |    G.Saray-A.Gücü Icon_minipostedC.tesi Ocak 26, 2008 5:15 am

A.gücü nün Gs yi zorlayacığını düşünüyorum
açık oynayan başa başa mücadele eden bir ekip
bu senede çok iyiler
kolay maç olmayacak
http://eaforum.niceboard.net
ultrAslan
buraları öğrendim
buraları öğrendim
ultrAslan

MesajKonu: Geri: TSL | G.Saray-A.Gücü   TSL |    G.Saray-A.Gücü Icon_minipostedC.tesi Ocak 26, 2008 5:39 am

Scream demiş ki:
bu senede çok iyiler
kolay maç olmayacak

Bence de zor maç...

Kalli ile zaten daha da zor...

Çok eksiğimiz var...

Ama tek bir şey lazım bu maçı kazanmak için

KONSANTRASYON!
ultrAslan
buraları öğrendim
buraları öğrendim
ultrAslan

MesajKonu: Geri: TSL | G.Saray-A.Gücü   TSL |    G.Saray-A.Gücü Icon_minipostedPaz Ocak 27, 2008 1:12 pm

ultrAslan demiş ki:
Scream demiş ki:
bu senede çok iyiler
kolay maç olmayacak

Bence de zor maç...

Kalli ile zaten daha da zor...

Çok eksiğimiz var...

Ama tek bir şey lazım bu maçı kazanmak için

KONSANTRASYON!

10 Önemli eksiğimize rağmen bu maçı kazandık ve bize tek gereken şey KONSANTRASYON bu maçta vardı...

Helal olsun aslanlara...

Helal olsun Arda'ya Kral'a
ultrAslan
buraları öğrendim
buraları öğrendim
ultrAslan

MesajKonu: Geri: TSL | G.Saray-A.Gücü   TSL |    G.Saray-A.Gücü Icon_minipostedPaz Ocak 27, 2008 1:28 pm

Galatasaray, eksik futbolcuların çokluğu nedeniyle çekinerek gittiği Başkent deplasmanında Ankaragücü'nü farklı yendi. Rakibini Hakan Şükür, Arda, Ümit Karan ve Serkan Çalık'ın goleriyle deviren Cim Bom, liderlik koltuğuna oturdu.
27.1.2008

TSL |    G.Saray-A.Gücü 7_196625_sev2701bb

Tribünler doldu
Turkcell Süper Lig’de yapılan Ankaragücü-Galatasaray maçında seyirciler soğuk havaya rağmen tribünleri doldurdu. Yaklaşık 10 bin Ankaragücülü taraftar tribünlerdeki yerlerini alırken, 2 bin kişilik konuk ekip taraftarı da kendilerine ayrılan saatli tribünde takımlarını destekledi.

Yerli malı Cim Bom!Ankara’ya toplam 10 futbolcusundan yoksun gelen sarı-kırmızılılarda, kart cezalısı Barış, Afrika Uluslar Kupası’nda Kamerun Milli Takımı forması giyen Song, kadro dışı bırakılan Sabri’nin yanı sıra, sakatlıkları bulunan Hakan Balta, Linderoth, Okan, Hasan Şaş, Lincoln, Ayhan ve Nonda kadroda yer almadı. Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, tamamen Türk oyunculardan kurulu ilk 11’le maça başlarken, uzun bir aradan sonra Ümit Karan ilk 11’de forma şansı buldu. Ankaragücü’nden transfer edilen Emre Güngör ise ilk kez eski takımına karşı oynadı. Öte yandan, sarı-kırmızılı takımın yedek kulübesinde sadece 6 oyuncu yer alırken, bu oyuncuların 3 tanesinin PAF takımdan olması dikkati çekti.

Ankaragücü'nde 3 eksik
Ev sahibi Ankaragücü, Galatasaray karşısında, ilk 11’de forma giyen 3 futbolcusundan yoksun mücadele etti. Sarı-lacivertlilerde cezalı olan El-Yasa, Murat Erdoğan ve Cem Can Galatasaray karşısında forma giyemedi. Ankaragücü Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Litvanyalı stoper Paulauskas’a ilk kez bir lig maçında görev verdi. Sarı-lacivertli ekipte, hafta içinde takıma katılan Tolga Doğantez yeni takımında ilk kez forma giyme şansı buldu.

PAF Ligi’nde oynanan maçta Galatasaray, Ankaragücü’nü 3-1 yendi.

TSL | G.Saray-A.Gücü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» G.Saray - Resimler