Scréam & FoToN & By | Ens...!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scréam & FoToN & By | Ens...!

Genel paylaşım platformu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rakibimiz F.Bahçe oldu

2 posters
YazarMesaj
Scream
Admin
Scream

Rakibimiz F.Bahçe oldu Empty
MesajKonu: Rakibimiz F.Bahçe oldu   Rakibimiz F.Bahçe oldu Icon_minipostedPtsi Ocak 28, 2008 5:20 am

Fortis Türkiye Kupası'nda kura heyecanı sona erdi ve çeyrek finalde G.Sarayımız Fenerbahçe ile eşleşti. Fortis Türkiye Kupası Statüsü gereği çeyrek final kuralarında seribaşı uygulaması yapılmadı. Çeyrek final ilk maçı 2 veya 3 Şubat'ta Kadıköy'de, rövanş ise 26 ve 27 Şubat'ta Ali Sami Yen'de oynanacak.

Çeyrek final eşleşmeleri:

Çaykur Rizespor - Beşiktaş
Fenerbahçe - Galatasaray
Gençlerbirliği OFTAŞ Spor- Kayserispor
Adana Demirspor - Gençlerbirliği

Kaynak: Webaslan.com
http://eaforum.niceboard.net
ultrAslan
buraları öğrendim
buraları öğrendim
ultrAslan

MesajKonu: Geri: Rakibimiz F.Bahçe oldu   Rakibimiz F.Bahçe oldu Icon_minipostedPtsi Ocak 28, 2008 1:32 pm

İşte bu!

Kadıköyde gfblilerle uğraşmak çok güzel oluyor
ultrAslan
buraları öğrendim
buraları öğrendim
ultrAslan

MesajKonu: Geri: Rakibimiz F.Bahçe oldu   Rakibimiz F.Bahçe oldu Icon_minipostedPerş. Ocak 31, 2008 1:02 am

Bu Sefer İzin Vermeyin 30 Ocak 2008 Çarşamba 00:15:51

--------------------------------------------------------------------------------
28 yaşındayım,ilk görüşte aşık olduğum günden beri bu renklere,hiç bir şey beklemedim karşılığında..

Sevinmek değildi sevmekteki amacım,öyle olsa 10 senedir şampiyon olmayan bir takıma gönül vermezdim,parçalı formanın aslan armanın peşindeydim hep..

UEFA Şampiyonu iken ne kadar sevdiysem,Rosenborg mağlubiyetindede o kadar sevdim,zerre azalmadı,aksine dahada arttı aidiyetim,bu zor günlerden elele çıkmak için onunla beraber

Her zaman yapabildiğiyle yetindim,yapabilcekleri için hep yanında oldum,destek oldum,inandım,yaptıysa sevindim yapamadıysa üzüldüm ama hep yanındaydım,yanıbaşında..

Ömrümde İlk defa,evet ilk defa bir şey istiyorum,bir şey bekliyorum,belkide ondan ve tabi o formayı giyen aslan parçalarından

Bu sefer müsade etmeyin

Bu sefer izin vermeyin

Oraya,ağzından salyalar aka aka size,bize,ailemize eşimize dostumuza küfür etmeye gelen,yılardır içerde dışarda her türlü pisliği yapıp yanlarına kar bırakan o onbinlerce haysiyetsizin sevinmesine bu sefer izin vermeyin

Daha şimdiden edecekleri küfürlerin,atacakları gollerden sonra yapacakları hareketlerin,kızdırıp akılları sıra dalga geçecekleri arkadaşlarının listesini yapan o haysiyetsizler topluluğunun heveslerini kursaklarında bırakın bu sefer

İnanın orada alacağınız bir galibiyet,o an değişik yerlerde değişik coğrafyalarda,değişik koşullarda yaşayan,belki o an sizi yalnız bırakmayıp stada gelmiş 2250 aslan parçasından birini,belki dünyanın öbür ucunda gece yarısı yada sabahın körü olmasına rağmen kalbini beynini buraya kitlemiş internetin başında bekleyen birini,belkide hastane odasında hasta yatağında yatan birini ama hepsinden önemlisini o an tek yürek olmuş milyonlarca GALATASARAYLIYI dünyanın en mesut insanı yapacak,herşeyi unutturacak

Unutmayın,asla,o onbinlerce kişi görünüpte aslında koca bir hiç olan o haysiyet yoksunu insanların içinde yalnız değilsiniz

Tribünde onların hakkından her seferinde gelmeyi başaran 2250 ASLAN,dışarıdada kalbini dualarını yanınıza yol arkadaşı veren milyonlarca ASLAN yürek var yanınızda

Ne Olursa Olsun

11 Tane METİN OKTAY olun,Metin Gibi Oynayın,Yensenizde,Yenilsenizde METİN Olun,Bize Yeter!

Barış Özen FINDIKLI

Bİr ultrAslan lı abimizin yazısı süper ya.

Rakibimiz F.Bahçe oldu
1 sayfadaki 1 sayfası